S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Domain Nedir ?
Domain veya Alan adı, internet üzerindeki bir web sitesinin adresini belirtmek için kullanılan bir terimdir.
Örneğin, "creativedijital.com.tr" veya "cd.net.tr" gibi.
Web Sitem Mobil Uyumlu Olacak Mı?
Web site hizmetlerimizin hepsi mobil ve diğer cihazlar ile uyumlu olacak şekilde geliştirilmektedir.
Satış Sonrası Destek Sağlıyor Musunuz?

Evet sizinle satış öncesi ilgilendiğimiz gibi satış sonrası da ilgileniyoruz ve ücretsiz şekilde destek sağlıyoruz.

Google ADS Reklamları Nedir?
Google Ads, işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini hedef kitlelerine tanıtmak için kullanılan bir reklam platformudur. İlgili anahtar kelimelerle ilişkilendirilmiş reklam metinleri, görseller veya videolar aracılığıyla reklam verenler, Google'ın arama sonuçları sayfalarında, web sitelerinde ve diğer yayın ağlarında reklamlarını yayınlayabilirler. Bu platform, reklam stratejilerini özelleştirme ve reklam performansını ölçme imkanı sunar.
Hosting Nedir?
Hosting, bir web sitesinin veya uygulamanın internet üzerinde erişilebilir olabilmesi için kullanılan bir hizmettir. Web siteleri ve uygulamalar, bir sunucuda barındırılır ve bu sunucular, kullanıcıların web sitesine erişmelerini sağlar. Hosting hizmeti, web sitelerinin dosyalarını saklama, internet üzerinde yayınlama, veritabanı yönetimi gibi işlevleri içerir. Kullanıcılar, hosting sağlayıcılarından belirli bir miktar depolama alanı ve bant genişliği kiralayarak kendi web sitelerini yayınlama imkanına sahiptirler.
SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization), Türkçe anlamıyla Arama Motoru Optimizasyonu, internet sitelerinizin arama motorlarında daha üst sırada olmanızı sağlayan bir optimizasyon hizmetidir.

Web Sitem İçin Her Ay Ödeme Yapmam Gerekiyor Mu?
Website hizmetlerimiz tek seferlik ücretlendirilmektedir. Domain + hosting hizmetini bizden alan müşterilerimizden yıllık ücretlendirme alınmaktadır.
Hizmet Almadan Önce Ne Yapmam Gerekiyor?
Herhangi bir hizmetimizi tercih etmeden önce, ihtiyacınızın ne olduğunu ve bizim size nasıl yardımcı olabileceğimizi değerlendirmenizi öneririz. Size sunacağımız hizmetin, iş veya kişisel hedeflerinizi ne şekilde destekleyeceğini göz önünde bulundurarak, birlikte en etkili stratejiyi oluşturabiliriz. Eğer hizmetimizin size gerçekten katkı sağlayacağını düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçerek detayları paylaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınıza uygun özel bir çözüm sunmak için burada. Size en iyi hizmeti sunmak ve işbirliğimizi karşılıklı başarıya dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.
More Help

Our Support Team
will Always Assist You 24/7

For Customers

We have seen great successes with everyone companies.

For Partners

Every business and industry requires an approach.

For Business

You make sure you know how campaign is performing.

For Startups

To generate highly focused leads ready to purchases.