Sosyal Sorumluluk

Creative Dijital'i tercih eden her firma adına
bir kuruluşa bağış yapıyoruz.

arrow
01
process1
İş Anlaşması

Sizlere ilettiğimiz fiyat teklifinin onaylanmasını bekliyoruz.

arrow
02
process2
Onay & Bağış

Onaylanan teklifimizin içinden kâr - zarar ilişkisi doğrultusunda belirlediğimiz teklif tutarımızın %1 - %10 arasında ki bağışı hesaplıyoruz.

03
process3
Bağış Yapma

Sizlerin adına seçtiğimiz bir kuruma bağış işlemini gerçekleştiriyoruz. Gerekli sertifikaları/evrakları tarafınıza iletiyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projesi

Bağışlar Hakkında

Kurulduğu günden bu yana onlarca firmaya profesyonel hizmet sunan Creative Dijital, çalıştığı insanlara ve bulunduğu topluma karşı taşıdığı sorumlulukların bilinciyle bir ilke imza atıyor!

Müşteri odaklı, dürüst, şeffaf, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı bir şekilde çalışmak Creative Dijital'in temel sosyal sorumluluk ilkeleri arasında yer almaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda gerçekleştireceği büyük projeler öncesinde küçük adımlar atmaya sürekli olarak devam eden Creative Dijital, aralık ayından itibaren çalışacağı her firma adına bir Sivil Toplum Kuruluşu'na (STK) bağış yapacak. ( Sunulan hizmetlerin kapsamı dışında "bağış" adı altında Creative Dijital tarafından hiçbir firmadan ek ücret talep edilmeyecektir. )

Not: Gizlilik ilkeleri gereği bağışın yapıldığı miktarın yer aldığı STK sertifikası, çalışılan firmaya direkt olarak teslim edilecek ve o firma istemedikçe hiçbir yerde paylaşılmayacaktır. Paylaşma izni verilen sertifikaları ve belgeleri @creativedijital hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Sizler sayesinde başlatmış olduğumuz bu sosyal sorumluluk projesinde sizlerden hiç bir şekilde ek ücret talep etmeden iş anlaşmalarımız doğrultusunda sizler adına sivil toplum kuruluşlarına bağış yapmaktayız.
  • Ahbap, Lösev, Tema, Akut gibi bir çok sivil toplum örgütüne bağış yapmaktayız.
Sosyal Sorumluluk
Bağış Yaptığımız Firma
Sivil Toplum Kuruluşları